Ortalık Fena Karışacak! Selen Görgüzel’den Işın Karaca’ya Kavgada Söylenmeyecek Sözler

Söylemezsem Olmaz programının yeni yorumcularından biri Selen Görgüzel açıklamalarıyla yine gündem oldu. Canlı yayın anında şarkıcı Işın Karaca’yı hedef alan Görgüzel’in sözleri duyanların ağzını açık bıraktı. Işın Karaca’nın şarkı söylediği anı ‘anırma hali’ olarak tanımlayan Selen Görgüzel yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Usta oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’la olan evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandıran Selen Görgüzel magazin gündeminin öne çıkan ismi oldu.

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında sunuculuk yapan Görgüzel, Demet Akalın ile Işın Karaca arasındaki gerilimi yorumladı.

Görgüzel, Demet Akalın’ın yeni şarkısını ‘beğenmedim’ diyerek tartışma yaratan Işın Karaca’yı hedef tahtasına oturttu.

Yorum yaparken kavgada söylenmeyecek türden ifadeler kullanan Görgüzel, Karaca hakkında herkesi şaşkına çevirecek sözler söyledi:

‘Niye böyle bir müzik otoritesi gibi her şeye yorumda bulunuyor. Sivri konuşunca haber olacak biliyor, kimse ona sen anırarak şarkı söylüyorsun demiyor ama…”

”Sesi eyvallah kuvvetli ama o kadar duyuyorum ki sürekli bir anırma hali” diyerek olay yaratan Selen Görgüzel bu kadarla da kalmadı.

Işın Karaca’nın fit kadınlara karşı agresif tavır sergilediğini öne süre Görgüzel aynı zamanda şu ifadeleri kullandı:

‘Oturuyorsun orada, sürekli eleştiriyorsun… Genel anlamda Işın Karaca’nın kadına karşı… Bir kadını da onore ettiğini görmedim. Işın Karaca mutsuz, kendini beğenmiyor. Kadın olarak mutsuz olduğundan hasımsız. Kendini de beğenmiyor, fit kadınlara agresifleşiyor.’

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Yorumlara bekliyoruz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir