Hadise’ye yorum yağdı! ‘Yerleri silerken köşede sıkışan ev hanımı pozu’

Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra Mart 2022’de nişanlanmış, iki ay sonra da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti.

Sessiz sedasız nikâh masasına oturan ikilinin mutluluğu uzun soluklu olmamıştı. Ayrılık kararı ile günlerce manşetlerden inmeyen ünlü çift, beş ay süren evliliklerini 1 Ekim 2022’de tek celsede bitirmişti.

“BEN OLSAM HADİSE’DEN AYRILMAM”

Geçtiğimiz hafta ‘PurpleHej’ adlı YouTube kanalına konuk olan güzel şarkıcı, “Kendinden ayrılma sebebin ne olurdu?” sorusuna verdiği yanıtla çok konuşulmuştu:

Çok güzel soru. Ben bir erkek olsam, ve Hadise ile beraber olsam… Neden ayrılabilirim Hadise’den? Bir kere Hadise çok sadık bir kadın. Oradan vuramazlar beni. Yani bir ilişkide isem hakikaten tüm ilgim o kişidedir. Ama tabii işime çok aşığım. Ben olsam Hadise’den ayrılmam ya. Hadise güzel kadın valla. Evet işim önemli ama ilişkime değer veriyorsam çok güzel bir denge kuruyorum ve o erkeği dünyadaki tek erkek gibi hissettirebilirim. Ama o da buna hazır olmalı. Hazır değilse ben bunu yapamam. Ama hazırsa ona hem dünyaları veririm, hem de her şeyi yaparım o kişi için.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Ünlü isim, son olarak 14.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi. Yeni pozlarını peş peşe yayınlayarak kısa sürede 183 bin beğeniye ulaşan Hadise’ye, takipçilerinden yorum yağdı.

İŞTE O YORUMLAR

– Üçüncü fotoğraf yerleri silerken köşede sıkışan ev hanımı pozu.
– Çok güzelsin be zalim!
– Ne yapmaya çalıştın Hadise’m?
– Bu güzellik şaka mı?
– Kraliçe…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir