‘Her şeyi berbat ettim’ demişti! Wesley Sneijder, Yolanthe Cabau’yu unutamadı

Küçük oğlu Xess Xava için bir gün işlerin yoluna gireceğini düşünen Sneijder, Yolanthe Cabau’nun başka biriyle birlikte olmasını dert etmediğini ve hala içinde barışma umudu olduğunu söyledi.

‘UMUTLU BİR ŞEKİLDE BEKARIM’

Robbert Rodenburg’un YouTube programı Open Card’da açıklamalarda bulunan Sneijder, “Hala mutlu bir şekilde bekarım” ifadelerini kullandı. Eski futbolcu, Yolanthe ile yeniden bir araya gelmeyi umduğu için yeni arayış içinde olmadığı belirtildi.

İkili sekiz yıllık evliliğin ardından 2019’da ayrıldığında, tekrar bir araya gelmek için elinden gelen her şeyi yaptı ancak istedikleri şekilde gitmeyince ilişkileri, ayrılmak zorunda kaldılar.

Sneijder’in bu ayrılığa dair sözleri şu şekilde:

“İlk başta onu yakalamayı çok istiyorsunuz ama aslında bırakmanın daha önemli olduğunu fark ettim. Sonra belki yeniden bir şeyler olur umuduyla bunu yapıyorsunuz. Eğer bu başarılı olursa ‘harika’ olur. Bu olabilecek en iyi şey olur hatta.”

İLİŞKİSİNİ FANTASTİK OLARAK ADLANDIRIYOR

Yolanthe ile olan ilişkisini fantastik olarak nitelendiren Sneijder ayrıca “Gelecek planlarımız olması anlamında bir şey yok. Belki bundan bir şey çıkabilir, belki de çıkmaz. Bu beni yiyip bitiren bir şey değil. Şu anda güzel bir şekilde yaşamıma devam ediyorum. Eğer başka biriyle bir ilişki yaşarsam, bu da sorun değil.” sözlerini söyledi.

‘ACI VERİCİ’

Eski eşinin başka biriyle aşk yaşayabileceği gerçeğini “acı verici” bulsa da Sneijder, “Bu olabilir. Hoşuma gideceğinden değil. Onun da tam tersi bir durumdan hoşlanacağını sanmıyorum. Çünkü çok uzun zamandır birliktesiniz, aşkları ve acıları paylaştınız.” diyerek aşk dolu bir evlilik yaşadığını ifade etti.

‘AYNI ZAMANDA EN İYİ ARKADAŞTIK’

Hala ünlü aktrisin en büyük aşkı olduğunu söyleyen Sneijder, “Sadece evli değildik, aynı zamanda en iyi arkadaştık. Her zaman her şeyi önce birbirimize söylerdik. Bir şey olduğunda ondan tavsiye isterim, ya da tam tersi. Çünkü birbirimizi en iyi biz tanıyoruz. O başka birine aşık olsa bile bu bağ böyle kalacaktır.” dedi.

‘HER ŞEYİ BERBAT ETTİM’

Wesley ile Yolanthe 2009 yılında bir ilişki yaşamaya başladılar ve bir yıl sonra İtalya’da evlendiler. 2015 yılında birlikte Xess Xava adında bir oğulları oldu. İkili 2019 yılında ayrıldı. Ayrılığın ardından Sneijder, “Her şeyi berbat ettim.” demişti o zamanlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir